تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 تیر 1402 - 6:42
کد خبر : 1355

در پاسخ به فرصت دوماهه رئیس جمهور اعلام شد: در کمتر از ۲ ماه اقدام می کنیم

در پاسخ به فرصت دوماهه رئیس جمهور اعلام شد: در کمتر از ۲ ماه اقدام می کنیم

آیت الله رئیسی در دومین سفر خود به استان که با رویکرد بررسی مستقیم معضلات و تسریع در حل معضلات و برآورده سازی مطالبات مردمی از کار شرکت پیشگامان دنای یاسوج و کارخانه تولید آرد، نشاسته و گلوکز نیز گره خواهد گشود. به گزارش امید مردم، روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر در اطلاعیه ای آورده

آیت الله رئیسی در دومین سفر خود به استان که با رویکرد بررسی مستقیم معضلات و تسریع در حل معضلات و برآورده سازی مطالبات مردمی از کار شرکت پیشگامان دنای یاسوج و کارخانه تولید آرد، نشاسته و گلوکز نیز گره خواهد گشود.
به گزارش امید مردم، روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر در اطلاعیه ای آورده است، حضرت آیت الله رئیسی پس از بررسی وضعیت کارخانه پیشگامان دنای یاسوج، وابسته به سازمان اقتصادی کوثر برای گره گشایی از روند فعالیت‌های تولیدی و ارزش آفرینی این بنگاه اقتصادی دستورات مهمی را بر احیا یا واگذاری این کارخانه در کمتر از دو ماه صادر کردند.
سازمان اقتصادی کوثر ضمن سپاس از دولت خدمتگذار به ویژه آیت الله رئیسی در مسیر عمل به فرامین مقام معظم رهبری و دولت خدمتگذار با عنایت به دو الزام پر اهمیت زمینه سازی برای رشد اشتغال، مولدسازی ظرفیت‌های راکد و رقابت نکردن با بخش خصوصی از دستور ریاست محترم جمهوری تبعیت می‌کند و در کمتر از دو ماه در این زمینه اقدامات لازم انجام و گزارش آن به ریاست محترم جمهور و مردم شریف استان تقدیم خواهد شد.
در این اطلاعیه تاکید شده؛ مسئولان سازمان اقتصادی کوثر که همواره بر محور ماموریت توسعه رفاه و معیشت جامعه معزز ایثارگری به فعالیت‌های خود جهت می‌بخشیده، در ماه‌های اخیر با دغدغه‌ی مولد سازی ظرفیت‌های راکد این کارخانه و معالجه‌ی برخی آسیب‌ها به این استان سفر و با مسئولان این استان بر همیاری و هماهنگی در رفع معضلات این کارخانه تاکید کرده است.

برچسب ها :

ناموجود