تاریخ انتشار : جمعه 23 دی 1401 - 11:53
کد خبر : 608

۲۸ روستای کهگیلویه و بویراحمد در سه ماه از سال جاده ندارند

۲۸ روستای کهگیلویه و بویراحمد در سه ماه از سال جاده ندارند
استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: ۲۸ روستای استان سه ماه از سال جاده ندارند و در برخی روستاهای استان مردم به سختی از رودخانه عبور می کنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: ۲۸ روستای استان سه ماه از سال جاده ندارند و در برخی روستاهای استان مردم به سختی از رودخانه عبور می کنند
سید علی احمدزاده روز شنبه در همایش معتمدین ، ریش سفیدان و چهره های فرهنگی و اجتماعی در یاسوج اظهار داشت: کشور در یک مقطع تجربه شده ای قرار دارد و آنچه که در پیش روی ماست الگویش از سال های قبل گرفته شده و الگوی آن در سال ۹۸ پایه گذاری شد و اکنون در بستر جدیدی آغاز شده است.
وی با اشاره به آغاز جنگ هشت ساله اظهار داشت : ابتدا دشمن با جنگ آغاز کرد که ایران اسلامی را سرنگون کند اما نه تنها نتیجه نگرفتند بلکه به نفع ما جنگ تمام شد و دشمن شکست خورد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همزمان با دوران دفاع مقدس منافقان را مسلح کردند و کشتار عظیم ۱۷ هزار نفره ای از مردم مظلوم ایران به راه انداختند و زن، مرد و کودک را شهید کردند.
احمدزاده عنوان کرد: امروز با پول کشورهای استعمارگر و با تفکر صهیونیست و پول کشورهای مرتجع عربی جریاناتی راه می اندازند و سایت هایی تشکیل می دهند با عنوان سعودی اینترنشنال و اسمش را هم ایران اینترنشنال می گذارند.
وی تاکید کرد: هزینه و فکر این رسانه ها از آل سعود و اسمش را به نام ما می زنند و دروغ پشت دروغ، این ها یک جنگ تمام عیار پیچیده از سال های قبل شروع کرده اند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دنیای استکبار و کفر برنمی تابد در مقابل خود یک جریان جدید شکل بگیرد که عالم را به سمت خداپرستی و فطرت خداباوری راهنمایی کند.
وی تاکید کرد: آن چه در پیش روست برگرفته از روند سال های مختلف، برای ایجاد دردسر و فتنه در درون خود کشور ایران است.
احمدزاده گفت: زمانی که ایران در تسلیحات نظامی خود به جایی رسید که می تواند پیشرفته ترین مقر آمریکا را بمباران کند و حتی یک موشک ما توسط دشمن رهگیری نشد دشمنان از جنگ با ما صرف نظر کردند و وارد جنگ رسانه ای و فرهنگی شدند.
وی ابراز داشت: آن ها می خواهند به گفته خود جنگ را به درون ایران بکشانند و فتنه ای که اکنون شکل گرفت ناشی از این تفکر بود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: فتنه را از اطراف ما آغاز کردند اما شکست خوردند و اکنون همه آنانی که در صحنه اند مردم نیستند و بخشی از آن ها جوانان فریب خورده و معترضین هستند اما بخشی از صحنه گردانان نیروهای دشمن و اغتشاش گر هستند .

۲۸روستای کهگیلویه و بویراحمد سه ماه زمستان جاده ندارند
وی ادامه داد: ۲۸ روستای استان سه ماه از سال جاده ندارند و در برخی روستاهای استان مردم به سختی از رودخانه عبور می کنند اما اکنون با پیگیری های انجام شده برای عبور و مرور روستائیان روی رودخانه خرسان و مارون پل ساخته می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: جاده های بسیاری از روستاهای استان در حال بهسازی و یا احداث هستند و آبرسانی به روستاهای تشنه و دارای تنش آبی در حال انجام است.
وی گفت: با دفتر محرومیت زدایی کشور برای تخصیص اعتیار آب آشامیدنی و جاده های روستایی کل استان توافق شده است و ظرف دو تا سه سال آینده تمام روستاهای استان آب آشامیدنی مطمئن و جاده آسفالته مطمئن خواهد داشت.

 

.