تاریخ انتشار : دوشنبه 30 مرداد 1402 - 7:22
کد خبر : 1417

پوریا دانش

کهگیلویه و بویراحمد استان اتفاقات عجیب؛ شلوتک کاری در مجتمع ورزشی علی آباد یاسوج

کهگیلویه و بویراحمد استان اتفاقات عجیب؛ شلوتک کاری در مجتمع ورزشی علی آباد یاسوج

امید مردم // کهگیلویه و بویراحمد استان اتفاقات عجیب و غریب است. در سال ۱۳۹۱ بود که شادی جوانان و نوجوانان روستای علی آباد یاسوج وصف ناشدنی بود زمانی که روبان های قرمز مجمتع ورزشی چند منظور روستا که در زمینی به مساحت چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بیش از ۲ میلیارد

امید مردم // کهگیلویه و بویراحمد استان اتفاقات عجیب و غریب است. در سال ۱۳۹۱ بود که شادی جوانان و نوجوانان روستای علی آباد یاسوج وصف ناشدنی بود زمانی که روبان های قرمز مجمتع ورزشی چند منظور روستا که در زمینی به مساحت چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بیش از ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان با قیچی مسوولین پیوند خورد و صدای کف و هورای جوان و نوجوانان روستا آرامش آسمان آبی علی آباد را به هم ریخت . آسمانی که به ریختن آرامشش را برای شادی جوانان و نوجوانان روستا دوست داشت.
هر چند که شادی و غرور علی آباد با جوانانش همراه شده بود اما دیر نپایید که این شادی در آب شلتوک های نگهبان مجتمع رنگ باخت. نگهبان مجتمع ورزشی علی آباد یاسوج دراقدامی عجیب در محوطه اداری این مجتمع شلتوک کاری نمود تا یکی دیگر از اتفاقات عجیب به نام کهگیلویه و بویراحمد ثبت شود.
البته این اقدام نگهبان از چشم مدیر کل ورزش و جوان استان دورنماند ولی پرونده این تخلف صرفا به تذکر دادن وبه قول مدیرکل تعهدی مبنی بر تکرار این تخلف بسته شد.
هر چند که مدیر کل ورزش و جوانان استان این اقدام نگهبان راتخلف محرز میداند و از تشکیل پرونده حراستی وحقوقی برای نگهبان خبر می دهد اما در سال جاری نیز نگهبان مجتمع که به عدم اقدام جدی اداره کل ورزش در مقابله باتخلف خود پی برده بود بار دیگر و برای دومین سال اقدام به کشت شلتوک در محوطه مجتمع علی آباد نمود تا در سایه تسامح وتساهل مسوولان ورزشی استان تخلف خود را برای دومین بار تکرار نماید. اما این بار همچنان که انتظار می رفت اداره ورزش وجوانان استان جدی تر وارد قضیه شده است و آنگونه که مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیری از طریق حراست اداره ، تشکیل پرونده حقوقی برای متخلف و تلاش برای اخذ مجوز از مراجع قانونی برای تخریب شلوتک کاشته شده از مهم ترین اقدامات جدی است که صورت گرفته است.
حال که یکی دیگر از اتفاقات عجیب و غریب در استان روی داده است می طلبد تا متولیان و مسوولین با نگاهی دقیق تر و مسوولانه تر از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری نمایند.

 

 

برچسب ها :

ناموجود