تاریخ انتشار : سه شنبه 3 مرداد 1402 - 8:30
کد خبر : 1379

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: مراسم روز خبرنگار در قالب جشنواره رسانه ای برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: مراسم روز خبرنگار در قالب جشنواره رسانه ای برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در قالب جشنواره رسانه‌ای در این استان خبر داد. به گزارش امید مردم «امین درخشان» در نشست هماهنگی روز خبرنگار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانه مطبوعات یک تشکل رسمی و قانونی است تلاش‌های

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در قالب جشنواره رسانه‌ای در این استان خبر داد.
به گزارش امید مردم «امین درخشان» در نشست هماهنگی روز خبرنگار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانه مطبوعات یک تشکل رسمی و قانونی است تلاش‌های ما برای تقویت این تشکل بوده است. وی افزود رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در موارد مختلف عملکرد خوبی داشتند که از تلاش‌های آنها تشکر ویژه می‌کنم و در سفر دور دوم رئیس جمهور نیز آبروداری کردند و عملکرد قابل قبولی داشتند. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برنامه گرامیداشت روز خبرنگار در قالب جشنواره رسانه‌ای خبر خوب با حضور اصحاب رسانه، خبرنگاران، مسئولان استانی از جمله استاندار و معاون سیاسی استاندار برگزار خواهد شد.
درخشان تصریح کرد: بیش از ۵۰۰ اثر از ۶۵ رسانه به جشنواره رسانه‌ای استان ارسال شده است.
وی ادامه داد: در راستای جوانی جمعیت و فرزندآوری از خبرنگاران استان در این زمینه به مناسبت روز خبرنگار تجلیل خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تکریم و تقدیر از خبرنگاران پیشکسوتان، تمرین و یا دیدار با خانواده خبرنگاران فقید استان و تکریم خانواده خبرنگار شهید خداعفو عبدیان از دیگر برنامه‌های روز خبرنگار در این استان خواهد بود.
درخشان تاکید کرد: امیدواریم که با تلاش استانداری و سازمان مدیریت استان طی هفته خبرنگار ساختمان خانه مطبوعات استان افتتاح و به بهره برداری برسد.
وی در رابطه با مسکن خبرنگاران بیان کرد: در تلاش و پیگیر هستیم که با همکاری خانه مطبوعات و راه و شهرسازی و استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد مشکل مسکن خبرنگاران را حل کنیم.
گفتنی است در این نشست اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد پیشنهادات و نظرات خود را برای برگزاری بهتر از گذشته گرامیداشت روز خبرنگار ارائه دادند. ۱۷ مرداد ماه هر سال که مصادف با شهادت شهید محمود صارمی در تقویم کشور به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

برچسب ها :

ناموجود