تاریخ انتشار : شنبه 22 مهر 1402 - 9:00
کد خبر : 1719

قالیباف: اسرائیل یک دروغ بزرگ‌ است / ارتش رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است

قالیباف: اسرائیل یک دروغ بزرگ‌ است / ارتش رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است

رئیس مجلس شورای اسلامی،‌ رژیم صهیونیستی را یک دروغ بزرگ‌ عنوان کرد و گفت: فروپاشی این رژیم اشغالگر و کودک‌کش و مهاجرت از سرزمین های اشغالی آغاز شده است. به گزارش امید مردم ، محمدباقر قالیباف شامگاه جمعه در یادواره شهدای باغ فیض گفت: در یک هفته اخیر جوانان فلسطینی نشان دادند و ثابت کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی،‌ رژیم صهیونیستی را یک دروغ بزرگ‌ عنوان کرد و گفت: فروپاشی این رژیم اشغالگر و کودک‌کش و مهاجرت از سرزمین های اشغالی آغاز شده است.
به گزارش امید مردم ، محمدباقر قالیباف شامگاه جمعه در یادواره شهدای باغ فیض گفت: در یک هفته اخیر جوانان فلسطینی نشان دادند و ثابت کردند که اسرائیل یک دروغ بزرگ است و به خائنان فلسطین نشان دادند که این دروغ هرگز به حقیقت پیوند نخواهد خورد.
رئیس مجلس شورای اسلامی رژیم صهیونیستی را یک ارتش کاریکاتوری عنوان کرد و افزود: حرکت جوانان فلسطینی از غزه نشان داد رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است، خجالت همین بس که همه از مقابل رزمندگان اسلامی و فلسطینی ما فرار کردند و حاضر به جنگیدن نشدند.
وی تصریح کرد: جوانان فلسطینی در اوج غافلگیری چنین عملیاتی را انجام دادند، خطوط رژیم صهیونیستی را در هم شکستند و آنها را به اسارت گرفتند. خجالت از این بالاتر که صهیونیست ها از ترس در یک پایگاه هوایی هواپیمای مدرن را بر تریلی سوار کردند و بردند. رژیم صهیونیستی نشان داد یک ارتش پوشالی است.
قالیباف فروپاشی این رژیم اشغالگر و کودک‌کش را آغاز شده عنوان‌کرد و گفت: رژیم منحوس صهیونیستی در یک پادگان اجاره ای که آنجا را باید ترک کند زندگی می کند. همچنین دو سال قبل رژیم صهیونیستی در کمتر از یک سال و چند ماه، ۵ دولت عوض کرد که دلیل بی ثباتی سیاسی و اختلافاتی است که این رژیم بین خود دارد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فلسطینیان با نمایش فرهنگ جهاد و شهادت نشان دادند امنیت این رژیم پوشالی است، یادآور شد: امروز یهودیانی که به اسرائیل مهاجرت کردند میدانند دیگر امنیت ندارند و موج مهاجرت و بی‌اعتمادی و فروپاشی اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و امنیتی در این رژیم اشغالگر و کودک‌کش آغاز شده است.

 

برچسب ها :

ناموجود