تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1402 - 6:34
کد خبر : 1382

شهرداران باید در برابر اعتبارات عمرانی پاسخخگو باشند

شهرداران باید در برابر اعتبارات عمرانی پاسخخگو باشند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:آنچه اصل کار است کار عمرانی است و شهرداران باید در خصوص اعتباراتی که برای کارهای عمرانی به آنها اختصاص داده می‌شود، پاسخ‌گو باشند. به گزارش امید مردم ، علی‌محمد روستا در همایش شهرداران ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در استقبال از رئیس جمهور و اعضای

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:آنچه اصل کار است کار عمرانی است و شهرداران باید در خصوص اعتباراتی که برای کارهای عمرانی به آنها اختصاص داده می‌شود، پاسخ‌گو باشند.
به گزارش امید مردم ، علی‌محمد روستا در همایش شهرداران ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در استقبال از رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت افزود: شهرداری یاسوج در آماده سازی شهر برای استقبال از دولت سنگ تمام گذاشت که قابل تقدیر و تشکر است.
وی با اشاره به اینکه در سفر دور دوم دولت اعتبارات بی‌سابقه به حوزه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد اظهارکرد: ۱۲ همت برای حوزه عمرانی و ۱۱ همت برای حوزه اقتصادی اختصاص داده شده که جزئیات بیشتر آن توسط استاندار اطلاع رسانی می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش‌های استاندار و سایر مسوولان استان خاطرنشان کرد: تلاش‌های صورت گرفته منجر به اقدامات خوبی برای تمام جغرافیای استان در حوزه عمرانی و سرمایه‌گذاری شده است.
روستا با اشاره به اینکه بازدید دوره‌ای از شهرداری‌ها انجام خواهد شد، تصریح کرد: به صورت ماهانه یا هر دو ماه یکبار از شهرداری‌ها بازدید و عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.
وی ادامه داد: آنچه اصل کار است کار عمرانی است و شهرداران باید در خصوص اعتباراتی که برای کارهای عمرانی به آنها اختصاص داده می‌شود، پاسخ‌گو باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شهرداری‌ها به فکر درآمدزایی پایدار باشند عنوان کرد: متاسفانه میراث‌دار انباشت نیروهای مازاد در شهرداری‌ها هستیم.
روستا تاکید کرد: شهرداری‌ها آنقدر نیروی مازاد جذب کردند و چاق و فربه شدند که به مانند یک فرد دیابتی می‌مانند که از انجام وظایف خود عاجز مانده و که این مورد در شهرداری یاسوج بیشتر به چشم می‌خورد.
وی در خصوص نبود ماشین آلات در برخی شهرداری‌های استان اظهارکرد: شهرداری‌های شهرهایی که بهم نزدیک هستند از ماشین‌آلات یکدیگر در مواقع ضروری استفاده کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیما و منظر شهری استان با مشکل مواجه است که باید در این زمینه تدابیری اتخاذ شود.

روستا در خصوص مشکلات شهر مادوان افزود: جلسه‌ای با منابع طبیعی برگزار شد و مقرر کردیم زمین‌های بالادستی حوزه منابع طبیعی برای فضای سبز در اختیار قرار گیرد.
وی همچنین بر رفع کنده‌کاری در سطح شهرها تاکید و بیان کرد: کنده کاری‌ها اصولی دارد که این اصول در شهرهای استان رعایت نمی‌شود.

برچسب ها :

ناموجود