تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آبان 1402 - 9:57
کد خبر : 1786

رتبه سیزدهم برای دانشگاه یاسوج در بین دانشگاه های وزار علوم / عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج سرآمد علمی ۱۴۰۲ معرفی شد

رتبه سیزدهم برای دانشگاه یاسوج  در بین دانشگاه های وزار علوم  /  عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج سرآمد علمی ۱۴۰۲ معرفی شد

در آخرین رتبه بندی موسسات علمی و پژوهشی کشور دانشگاه یاسوج با کسب اعتبار علمی ۱۴۴۲ توانست رتبه هفدهم کشوری را کسب کند که در دانشگاه‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری بعد از دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان جایگاه ۱۳ را کسب نمود. به گزارش   امید مردم به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، در

در آخرین رتبه بندی موسسات علمی و پژوهشی کشور دانشگاه یاسوج با کسب اعتبار علمی ۱۴۴۲ توانست رتبه هفدهم کشوری را کسب کند که در دانشگاه‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری بعد از دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان جایگاه ۱۳ را کسب نمود.

به گزارش   امید مردم به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، در فهرست رتبه بندی موسسات علمی و پژوهشی کشور از سوی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۲، دانشگاه یاسوج بالاتر از بسیاری دانشگاههای مطرح ملی قرار گرفت.
در این رتبه بندی دانشگاه یاسوج از میان ۴۹ دانشگاه و پژوهشگاه وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری و دانشگاه‌های علوم پزشکی برتر معرفی شده، با کسب اعتبار علمی ۱۴۴۲ در رتبه ۱۷ قرار گرفت که در دانشگاه‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری بعد از دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان جایگاه ۱۳ را کسب نمود.

دکتر مهر اورنگ  قائدی سرآمد علمی ۱۴۰۲
دکتر مهراورنگ قائدی عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج با کسب رتبه ۲۰ ام از میان ۱۱۰ دانشمند سرآمد علمی ۱۴۰۲ معرفی شد.
دانشگاه یاسوج در سالهای اخیر اقدامات زیادی در جهت بهبود کیفیت آموزشی و پژوهشی داشته اند، از جمله در حوزه تجهیزات و زیرساخت های آزمایشگاهی و پژوهشی، ارتباطات ملی و بین المللی، جذب نیروهای علمی جوان، گسترش تحصیلات تکمیلی، جذب دانشجویان غیرایرانی و افزایش مبالغ گرنت پژوهشی که به نظرمیرسد اینک نتیجه آن اقدامات در این رتبه بندیها مشخص گردید.

برچسب ها :

ناموجود