تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مهر 1402 - 13:03
کد خبر : 1772

رئیس ستاد انتخابات استان خبرداد؛ ثبت‌نام نهایی ۲۶ داوطلب مجلس دوازدهم در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس ستاد انتخابات استان خبرداد؛ ثبت‌نام نهایی ۲۶ داوطلب مجلس دوازدهم در کهگیلویه و بویراحمد

کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: تاکنون ۲۶ داوطلب مجلس دوازدهم از ابتدای تاکنون ثبت‌نام خود را نهایی کرده اند. به گزارش امید مردم، «سید جواد هاشمی مهر» گفت: مرحله ثبت‌نام نهایی داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۷ مهر آغاز

کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: تاکنون ۲۶ داوطلب مجلس دوازدهم از ابتدای تاکنون ثبت‌نام خود را نهایی کرده اند.

به گزارش امید مردم، «سید جواد هاشمی مهر» گفت: مرحله ثبت‌نام نهایی داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۷ مهر آغاز شده و تا ساعت ۱۸ روز چهارشنبه سوم آبان ادامه دارد و در این مرحله صرفٱ افرادی امکان ثبت‌نام دارند که در مرحله پیش‌ثبت‌نام کد رهگیری دریافت کرده باشند.

وی افزود: در  سه حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۶ نفر ثبت‌نام خود را تاکنون نهایی کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:  ۱۱ نفر از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون، ۷ نفر از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده،  ۸ نفر از حوزه انتخابیه گچساران و باشت ثبت‌نام کرده‌اند.

هاشمی مهر با بیان اینکه در مرحله پیش‌ثبت‌نام ۴۰۱ نفر از کل استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده بودند، بیان کرد: در مرحله ثبت‌نام نهایی امکان تغییر حوزه انتخابیه برای داوطلبان فراهم است.

برچسب ها :

ناموجود