تاریخ انتشار : شنبه 15 مهر 1402 - 21:56
کد خبر : 1544

استاندار کهگیلویه وبویراحمد: امنیت سرمایه گذاری در استان فراهم است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد: امنیت  سرمایه گذاری در استان   فراهم است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان هیچ گونه مشکل امنیتی ندارد و شرایط برای سرمایه گذاری فراهم است. به گزارش امید مردم ، سید علی احمدزاده در مراسم رژه صبحگاهی نیروی انتطامی اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش سازنده‌ای در برقراری نظم، آرامش، امنیت و مبارزه با جرایم ایفا می کند. وی با تبریک هفته نیروی

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان هیچ گونه مشکل امنیتی ندارد و شرایط برای سرمایه گذاری فراهم است.
به گزارش امید مردم ، سید علی احمدزاده در مراسم رژه صبحگاهی نیروی انتطامی اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش سازنده‌ای در برقراری نظم، آرامش، امنیت و مبارزه با جرایم ایفا می کند.
وی با تبریک هفته نیروی انتظامی عنوان کرد: اعضای شورای تامین برای برقراری امنیت پایدار در استان وظایف حساس و سنگینی برعهده دارند و زحمات زیادی می‌شوند که جای قدردانی و سپاسگزاری دارد.
احمدزاده با بیان اینکه نقش موثر نیروی انتظامی در ایجاد امنیت اجتماعی و آرامش جامعه قابل تقدیر است، افزود: نیروی انتظامی مجاهدانه به صورت میدانی پای کار بوده و هیچ کاری نیست که برای پیشبرد آن حضور نداشته باشند.
وی با بیان اینکه مردم از نیروی انتظامی اعتماد و اطمینان کامل دارند و قدردان زحمات آنها هستند، افزود: نیروی انتظامی در همه زمینه ها به فکر رفاه، امنیت و سلامت مردم هستند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در پیشگیری و مبارزه با جرایم در جامعه و برای جلوگیری و کاهش حوادث رانندگی در تمام مسیرها نقش سازنده ای ایفا می کند.
احمدزاده با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی ایجاد کننده نظم و امنیت در همه سطوح مختلف در مناطق شهری و مرزها هستند، تصریح کرد: نیروی انتظامی سال جاری برای ایجاد آرامش و آسایش مردم شهدای زیادی را تقدیم نظام و انقلاب کردند که سه تن از این شهدا فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.
وی به اقدامات سازنده نیروی انتظامی در فتننه‌های سال گذشته اشاره و عنوان کرد: ملت ایران در آشوبی که دشمن طراحی کرده بود رشادت و اقتدار نیروی انتظامی را به عینه مشاهده کردند آنها از جان خود گذشتند اما صحنه را به آشوبگران و ضد انقلاب نسپردند.
احمدزاده خاطرنشان کرد: در این حادثه تعدادی از فرزندان ایران اسلامی در فراجا برای اینکه خدشه به آرامش مردم وارد نشوند به شهادت رسیدند که قدردان همه زحمات و تلاش های آنها هستیم.